Nowoczesna architektura : Wideo: Helsinki Design Lab Studio na temat zrównoważonego rozwoju

Ten film przedstawia wgląd w projekt Helsinki Design Lab Studio na temat zrównoważonego rozwoju.
Studio spędził tydzień razem, szkicując pomysły na ogólnokrajową strategię neutralności węglowej w środowisku budowlanym, ostatecznie opracowując 10 zaleceń stanowiących punkt wyjścia do kompleksowego przeprojektowania problemu.
Trochę więcej o koncepcji HDL Studio po przerwie.
.
Koncepcja studia ma co najmniej trzy kluczowe aspekty: jest sposobem pracy, przestrzenią fizyczną poświęconą projektowi i skutecznym zespołem.
Być może najważniejsze, że studio to zestaw umysłu.
Być.
W studio.
jest wspólna praca nad rozwiązaniem.
Ten sposób pracy wspiera idee, które istnieją na styku obszarów wiedzy specjalistycznej.
Design tworzy przestrzeń, w której można zobaczyć wyzwania bez uprzedzeń.
W efekcie studio jest skrótem do upewnienia się, że każdy aspekt problemu jest widoczny i dlatego przygotowuje grunt pod projektowanie bardziej skutecznych rozwiązań.
W studiu skupiamy się na użyciu prawdopodobnych scenariuszy i wspólnej pracy poprzez iteracje, zamiast czekać na indywidualne pomysły, które będą kompletne i doskonałe, zanim zostaną wyrażone.
Zmieniając pracę grupową na pracę indywidualną, studio jest w stanie stworzyć różnorodne możliwości, jednocześnie wykorzystując siłę współpracy.
Studia są zorganizowane wokół konkretnych wyzwań.
Każdy z HDL Studios spędzi tu tydzień w Finlandii, w którym to czasie są całkowicie zanurzeni w problemie – starzenia się, edukacji lub zrównoważonego rozwoju.
Dzięki dostępowi do decydentów rządowych, przeciętnych obywateli i wszystkich innych, z którymi mogą się spotkać, celem studia jest opracowanie mapy drogowej do strategicznej poprawy.
Ta mapa drogowa i lista dziesięciu najlepszych okazji, aby nas tam zdobyć, będą stanowić podstawę bieżących prac Helsińskiego Laboratorium Lab skupionych wokół tych tematów.
[patrz też: sitech polkowice, wiersze po angielsku dla dzieci, holenderskie allegro ]

Powiązane tematy z artykułem: holenderskie allegro sitech polkowice wiersze po angielsku dla dzieci