Architektura i nowoczesne budownictwo – Architect Christmas Card: warsztat dla pana i pani S. Claus

Dzięki uprzejmości Don Reeves Łącząc wyobraźnię, detale architektoniczne i pracę zespołową, mogą się zdarzyć fajne rzeczy, co widać na corocznej świątecznej karcie jednego z architektów.
W 1975 Don Reeves rzucił wyzwanie swoim pracownikom: Zamiast wysyłać ładne rysunki architektoniczne dla naszych świątecznych pozdrowień do przyjaciół biznesowych i rodziny, zróbmy działający rysunek warsztatu Świętego Mikołaja! Poświęć następne 45 minut i nabierz !.
Jego pracownikowi spodobało się wyzwanie, a cztery dni później w biurze pojawiła się tablica z inteligentnym warsztatem funkcjonalnym.
Urząd corocznie aktualizuje kartki świąteczne, dostosowując się do trendów i dopracowując szczegóły architektoniczne, przez cały rok sugerując pomysły.
Kompletny zestaw rysunków został utrzymany przez biuro od 1977 do 2010 r.
Pamiętasz, że to było przed reprografią naprawdę istniało, więc każdego roku musieliśmy przerysować całość, aby dodać najnowsze funkcje.
Don udostępnił.
To nie tylko był sposób na rozpowszechnianie się wiwatowania, czy ćwiczenie zespołowe, ponieważ ludzie dzwonią do biura każdego roku, aby sprawdzić, czy są na liście dystrybucyjnej.
otrzymanie najnowszego rysunku warsztatu.
Pełna historia znaleziona w AIA San Diego.
[przypisy: zgn bielany, zgn bielany DRE, olx bielsko biała ]

Powiązane tematy z artykułem: grunt pod płytki olx bielsko biała zgn bielany