Budownictwo i architektura : Konkurs dla studentów Designu Stalowego

Dzięki uprzejmości ACSA i AISC Stowarzyszenie Collegiate Schools of Architecture (ACSA) i Amerykański Instytut Konstrukcji Stalowych (AISC) rzuca wyzwanie studentom architektury w jedenastym corocznym konkursie studenckim w zakresie projektowania stali na rok akademicki 2010-2011, aby zapoznać się z różnorodnymi projektami zagadnienia związane z wykorzystaniem stali w projektowaniu i budownictwie.
Konkurs na projekt odbywa się w dwóch kategoriach.
Pierwszą kategorią jest Centrum Pomocy Bezdomnym, które wzywa do stworzenia programu, który służy jako pomost dla przygotowania mieszkańców do powrotu do społeczeństwa, przy jednoczesnym przeprowadzeniu projektu obiektu na miejskiej stronie internetowej uczestnika.
Druga kategoria to otwarte zgłoszenie dla dowolnego typu budynku.
Względy dostępności i bezpieczeństwa są głównym czynnikiem w Ośrodku dla Bezdomnych.
Druga kategoria jest znacznie bardziej elastyczna i jest otwarta na każdy typ budynku, inny niż Centrum Bezdomności.
Studenci nie mogą zgłosić się do obu i oczekuje się, że będą przestrzegać przepisów budowlanych i przepisów dotyczących zagospodarowania przestrzennego.
Zgłoszenia będą oceniane na podstawie twórczego wykorzystania stali konstrukcyjnej w rozwiązaniu projektowym, udanej reakcji na kontekst projektu i pomyślnej reakcji na podstawowe zasady projektowania potrzeb w zakresie ludzkiej działalności, integralności strukturalnej i spójności słownictwa architektonicznego.
Stal powinna być wykorzystywana jako główny materiał konstrukcyjny, ze szczególnym uwzględnieniem innowacji i jej zdolności do wytrzymywania trudnych lub trudnych warunków, na dużych odległościach i kształtowana w wiele elastycznych form.
Rejestracja jest bezpłatna i powinna zostać dokonana do 9 lutego 2011 r.
Istnieją różne nagrody pieniężne, które czekają zarówno na Studentów, jak i na wykładowców, którzy pomagają przy projektowaniu dla zwycięzców pierwszej, drugiej i trzeciej nagrody.
Więcej informacji o konkursie można znaleźć tutaj.
[patrz też: grunt pod płytki, piec wolnostojący z płaszczem wodnym, grunt pod płytki sklep ]

Powiązane tematy z artykułem: grunt pod płytki piec wolnostojący z płaszczem wodnym postacie mortal kombat