Budownictwo i architektura : Wystawa Evolutive Means / Chandler Ahrens, John Carpenter, Michael W. Su, Axel Schmitzberger

Chandler Ahrens, John Carpenter Otrzymaliśmy następującą wystawę Chandlera Ahrensa i Johna Carpentera.
Znajduje się na Brooklynie, w Nowym Jorku, i została zainaugurowana z okazji konferencji ACADIA 2010 LIFE w: formacji prowadzonej przez The Cooper Union.
Analizuje koncepcje, narzędzia i technologie, które implementują responsywne i generatywne aspekty informacji w procesie projektowania.
Krzesła wystawowe to Chandler Ahrens, Michael W.
Su i Axel Schmitzberger, a krzesła konferencyjne to Pablo Lorenzo-Eiroa, Aaron Sprecher i Shai Yeshauyahu.
Dalsze informacje i zdjęcia po przerwie.
Projekt wystawy wykorzystuje procedurę obliczeniową, która gromadzi społeczność ACADIA, aby odkryć wzorce informacji, które mogą być wykorzystane do generowania wiedzy na temat współczesnych problemów technologicznych.
Celem tego pionierskiego protokołu jest indeksowanie pozycji współczesnych koncepcji i koncepcji architektonicznych w odniesieniu do recenzowanych projektów, projektów gości i większej społeczności ACADIA.
Biorąc pod uwagę, że konferencja jest corocznym wydarzeniem, dyskurs w społeczności ACADIA nieustannie się zmienia i ewoluuje.
.
Chandler Ahrens, John Carpenter.
Chandler Ahrens, John Carpenter Tak więc jednym z pierwszych celów jest zgromadzenie aktualnej pracy od społeczności ACADIA w celu stworzenia bazy danych.
Kolejny krok polega na wydobyciu bazy danych w celu wykrycia formacji wzorców ilościowych.
Analiza tych formacji ujawnia relacje, które generują kluczowe pojęcia, które opisują dyskurs, na który można porównywać poszczególne projekty na wystawie.
Ponadto kuratorzy ustalili cechy jakościowe każdego projektu w stosunku do pomysłów całej konferencji.
rendering stożka W celu wypełnienia układu wystawy skompilowana lista słów kluczowych została zakotwiczona w przestrzeni galerii zgodnie z relacjami określonymi przez kuratorów.
Interwencja kuratora celowo promuje krytykę kuratorską poprzez badanie możliwych zależności w dynamicznym, płynnym środowisku zapewnionym przez algorytm obliczeniowy.
Indywidualne projekty są jednak lokalizowane w oparciu o ich związek ze słowami kluczowymi i innymi projektami poprzez obliczeniowy proces samoorganizacji.
Jakościowe i jakościowe atrybuty słów kluczowych zapewniają siłę przyciągania i siły odpychania między projektami a skompilowanymi słowami kluczowymi, określając lokalizację poszczególnych projektów w przestrzeni galerii, a także atrybuty wyświetlanych woluminów zawieszonych na suficie.
.
Chandler Ahrens, John Carpenter Opracowanie tego narzędzia wspomagającego projektowanie kuratorskie i ułatwiającego trójfazowe przejście od danych do informacji do wiedzy odkrywa schematy idei, które są aktualne i istotne dla międzynarodowej społeczności ACADIA.
Proces zbierania, eksploracji danych i filtrowania krytycznego pomysłów Crowdsourcowani ze społeczności rozległej poprzez zarówno metody obliczeniowe, jak i interwencję człowieka, zapewniają wielowymiarowe porównanie pomysłów, które wskazują i formują obecny dyskurs.
.
Chandler Ahrens, John Carpenter.
Chandler Ahrens, John Carpenter
[przypisy: holenderskie allegro, żeliwo szare, hurtownie budowlane szczecin ]

Powiązane tematy z artykułem: holenderskie allegro hurtownie budowlane szczecin żeliwo szare