Nowoczesna architektura : AD Recommends: Best of the Week

Niesamowite centrum turystyczne z Islandii, dom z Chorwacji, pawilon w Nowym Jorku, projekt mieszkaniowy we Francji i WikiLeaks.
biura ze Szwecji.
Wszyscy oni należą do najlepszych z zeszłego tygodnia.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Centrum dla zwiedzających Snaefellsstofa / architekci ARKÍS Centrum Turystyczne Sn.
Fellsstofa przedstawia godność otaczającej przyrody i jest blisko związane z najbliższym otoczeniem.
Przyciąga odwiedzających do swojego unikalnego wyglądu i jednocześnie działa jako atraktor do aktywności wewnątrz i na zewnątrz.
Budynek podzielony jest na trzy części, dzięki czemu można go wykorzystywać na różne sposoby, w zależności od sezonu (czytaj więcej.) Dwa domy / Arhitektri Podczas pracy nad tym projektem postawiono główne pytanie, w jaki sposób zintegrować współczesny obiekt z istniejące otoczenie małego, istryjskiego miasteczka, jak włączyć coś nowoczesnego do istniejącego obszaru, który sam w sobie zawiera szereg szczegółów i funkcji, które znacznie różnią się od wiejskiego wizerunku otaczających go gospodarstw domowych, cały czas starając się utrzymać równowagę ze społecznością ogólnie (czytaj więcej.) Hypar Pavilion / Diller Scofidio + Renfro z FXFowle Construction jest ukończony w Hypar Pavilion w Lincoln Center for the Performing Arts, położonym na obrzeżach Hearst Plaza i 65th Street, nowa wolnostojąca struktura jest domem dla nowy publiczny trawnik i restauracja.
Podwójne wymagania docelowej restauracji i publicznej zieleni znajdującej się w obrębie Plaza są spełnione (czytaj więcej.) Le Monolithe / MVRDV.
Le Monolithe ., energooszczędny blok miejski o zróżnicowanym wykorzystaniu, zlokalizowany w obszarze rozwoju Confluence at południowym krańcu Presqu.
île w Lyonie zakończyło się.
Struktura o łącznej powierzchni 32.500 m2 łączy mieszkania socjalne, wynajem nieruchomości, miejsce zamieszkania dla osób niepełnosprawnych, biura i handel detaliczny (czytaj więcej.) Architektura WikiLeaks Dzięki artykułowi w New York Post zauważyliśmy, że ten projekt Pionen White Mountain, który przedstawiliśmy 24 listopada 2008 r., jest rzeczywiście siedzibą główną WikiLeaks.
Pionen.
White Mountain autorstwa Alberta France-Lanord Architects mieści się w dawnym bunkrze z czasów zimnej wojny o powierzchni 1200 metrów kwadratowych (pierwotnie zbudowany jako bunkier z czasów II wojny światowej); niesamowita lokalizacja 30 metrów pod granitowymi skałami parku Vita Berg w Sztokholmie (czytaj dalej.)
[podobne: piec wolnostojący z płaszczem wodnym, mopr lublin zemborzycka, sitech polkowice ]

Powiązane tematy z artykułem: mopr lublin zemborzycka piec wolnostojący z płaszczem wodnym sitech polkowice