Nowoczesna architektura : Detroit River Front Competition Entry / AMA

Dzięki uprzejmości Architetto Matteo Ascani (AMA) Głównym celem propozycji River Front w Detroit jest stworzenie nowego wizerunku miasta, wyjątkowego i wyjątkowego punktu orientacyjnego, który spogląda w przyszłość Detroit, który jest związany z jego naturą, o której zapomniał przez długi czas.
Zaprojektowany przez Architetto Matteo Ascani (AMA) projekt przebudowy Hart Plaza podzielony jest na główne linie przewodnie: woda, przyroda, historia.
Zapewniają nowy system krajobrazowy, w którym woda wpływa do wnętrza kanału kanałami, które zmieniają wygląd linii kosztów, gdy rzeka zbliża się do centrum miasta.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Poprzez swoją koncepcję, Fort Pontchartrain du Detroit zostaje ponownie odkryty, wykorzystując na parterze fragmenty wody przypominające stary plan fortowy; obszar w ciągu dnia zalewa na różne sposoby tworząc wodny plac zabaw.
Rozbiórka parkingu wielopoziomowego zapewniłaby większą przepuszczalność, zamiast tego zaprojektujemy nowy podziemny parking pod placem; zapewnia lepszą integrację, zwiększoną przepuszczalność od centrum do rzeki.
Dzięki uprzejmości Architetto Matteo Ascani (AMA) Nowe chodniki dla pieszych powstają dzięki podjazdom biegnącym do rzeki i łatwemu dostępowi do placu da możliwość poznania różnych sugestii: natury.
Cypla ., schodzącego bliżej rzeka łatwo.
Ludzie mogą cieszyć się rzeką, gdzie mile widziane są zajęcia sportowe i na świeżym powietrzu: nowy basen zintegrowany z nowym budynkiem.
Spacer po rzece został przeprojektowany, łuk zawieszony nad rzeką, panoramiczne miejsce, w którym można oglądać Detroit, nowe wejście od rzeki.
sekcja budowania centralnego Człowiek nieustannie zmienia krajobraz, czyniąc go pokrewnym do własnych potrzeb; ledwie możemy uznać miejsce za naturalne ., ponieważ otoczenie jest sumą warunków naturalnych i historycznych, które determinują formę, funkcję i estetykę.
Obszar zawodów na przestrzeni lat ulegał znaczącym zmianom, ponieważ był bezpośrednio pod wpływem człowieka: z naturalnego miejsca przez Fort Pontchartrain du Detroit, stając się w 1979 r.
Miejskim betonowym placem.
sekcja kwadratowa Detroit ludzie potrzebują nowego punktu wyjścia, nowego projektu w najważniejszej przestrzeni publicznej, aby stworzyć nowy wizerunek Detroit iskierki, która umożliwia odrodzenie miasta, nowy pozytywny symbol, który może mieszać miasto i naturę.
Projekt planuje reorganizację nowej tkanki społecznej i gospodarczej, plac zostanie włączony do codziennej dynamiki i życia w przyrodzie.
Schematy 01 Architekci: Architetto Matteo Ascani (AMA) Lokalizacja: Detroit, Michigan, Stany Zjednoczone Zespół projektowy: Matteo Ascani, Alessandro Mancini, Gabriele Meluzzi, Marco Fabi, Tiffany Rappich Współpracownicy: Alice Sordoni, Giacomo Generali, Giulia Druda, Mirko Boccalini
[podobne: instalbud żywiec, olx żnin, grunt pod płytki ]

Powiązane tematy z artykułem: grunt pod płytki instalbud żywiec olx żnin