Nowoczesna architektura : Drayton Green Church Proposal / Piercy & Company

Digital Imagery, zdobywca nagrody INK w londyńskiej praktyce architektury Piercy & Company niedawno ujawnił swoją propozycję dla Drayton Green Church w Ealing w Londynie, nowym budynku dla Międzynarodowego Kościoła Prezbiteriańskiego (IPC).
Ich plan zachowuje istniejącą kaplica klasy II.
pierwotnie wzniesiony jako załącznik do sąsiedniego domu sąsiadujących ze Świętą Heleną.
.
i zamyka je w ramach większego schematu.
Ten nowy projekt obejmuje hol wejściowy, pomieszczenia administracyjne i konferencyjne oraz przestrzeń kultu dla maksymalnie 200 osób.
Przewidują rozpocząć budowę w lecie 2013 roku.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Firma Piercy & Company pracuje nad projektami od lipca 2011 r., A krótki czas ma na celu stworzenie nowoczesnego budynku, zlokalizowanego w centrum wspólnoty IPC, aby służyć rosnącej pracy Kościoła i zborowi.
Oryginalna kaplica jest zamknięta i pokazana w nowym budynku, jej zewnętrzne ściany przekształciły się w rustykalny obiekt wewnętrzny, niespodziewanie napotkany podczas przemieszczania się między holem wejściowym a nową przestrzenią kultu.
Cienkie przesunięcie przeszklenia na poziomie dachu łączy kaplicę z nowym budynkiem, umożliwiając przenikanie naturalnego światła do oryginalnego szkła ołowiowego i służącego rozróżnieniu starego od nowego.
Digital Imagery by INK Projekt charakteryzuje się dramatycznie złożonym dachem, którego forma zmniejsza masowość budynku i tworzy delikatniejsze ziarno, bardziej odpowiednie do zielonego podmiejskiego otoczenia budynku.
Dach wznosi się do przodu budynku na szczycie w abstrakcyjnej wieży, która sygnalizuje wejście kościoła i funkcję obywatelską i kościelną budynku.
Nowy centralny dziedziniec ponownie nawiązuje kontakt z ulicą i tworzy przestrzeń do oddychania dla wymienionej kaplicy, znajdującej się pośrodku placu.
Model studio Podczas opracowywania projektu dachu, praktyka stworzyła ponad 100 złożonych modeli papieru, aby zbadać i udoskonalić ostateczną formę i proporcje kościoła.
Materiały zostały starannie dobrane do wiktoriańskiego środowiska mieszkalnego.
Wstążka z teksturą ceglanej ściany gruntu budynku i tka za pośrednictwem witryny w kierunku istniejącego wiktoriańskiego murem ogród z tyłu.
Cieniutka konstrukcja szklenia oddziela mury od pejzażu dachu, dając wrażenie, że dach unosi się nad jego ścianami wsporczymi.
Wyblakłe dachówki z mosiądzu pokrywały górny dach, dodając ciepła na zewnątrz i dopasowując tonalną paletę otoczenia.
model badań Stuart Piercy, dyrektor Piercy & Company mówi: Dla nas wyzwaniem zaprojektowania współczesnego kościoła było zrównoważenie potrzeby niezwykle elastycznego układu z pragnieniem stworzenia duchowego przestrzennego doświadczenia.
Nie chcieliśmy wymagać elastyczności, aby zaowocować miejscem, które przypominałoby wspólnotę zamiast miejsca kultu.
Duże wnętrza kościoła dawały nam fascynującą możliwość poznania dynamicznych przestrzeni i ekspresyjnej, symbolicznej formy architektonicznej.
złożone modele /.
Jack Hobhouse Architekci: Piercy & Company Lokalizacja: Drayton Green, Ealing, Londyn Wielkość projektu: Powierzchnia terenu 1800 m2, GIA 1.100 m2 Klient: Międzynarodowy Kościół Prezbiteriański Ramy czasowe: Planowanie na koniec 2012 roku, przewidywany początek na miejscu lato 2013
[hasła pokrewne: olx bielsko biała, iwona ignaczak, wanna dla dwojga ]

Powiązane tematy z artykułem: iwona ignaczak olx bielsko biała wanna dla dwojga